Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

ROJAPLAST - téglalap alakú (48/15)

Alza napok 5-30 % kedvezmény kóddal a megjelölt termékekre!

Ország Boltja 2024 Minőségi díj I. helyezett
21 190 Ft
+ 1 390 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
alza.hu
 

Rojaplast fenyőfából készült téglalap alakú rusztikus virágtartó láda - 80 cm

22 990 Ft
+ 2 790 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
ebuying.hu

Egyéb ajánlatok

 

Rojaplast Faláda - Rojaplast

31 390 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
bonami.hu

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 21 190 Ft

Termékleírás
fenyőfából készült téglalap alakú rusztikus virágtartó láda - 80 cm

fenyőfából készült téglalap alakú rusztikus virágtartó láda - 80 cm

A kiváló fenyőfából készült hagyományos kialakítású virágtartója nagyon praktikus, hiszen kialakításának köszönhetően nagyobb virágok vagy növények helyezhetőek el benne. Ezzel a virágtartóval csodálatos kis kertet varázsolhat beltéren és kültéren egyaránt. Nagyszerű kiegészítője lehet teraszának, erkélyének, kertjének, vagy akár nappalijának is. Rusztikus kinézetével modern hatást kelt. Rendkívül masszív virágtartó.
Az FSC tanúsítvány garantálja, hogy a felhasznált fa gondosan kezelt erdőkből származik, ahol szigorú ökológiai és társadalmi követelményeket is betartanak.

Paraméterek:

termék magassága
30 cm

termék szélessége
80 cm

termékmélység
40 cm

teljes súly
15 kg

anyag
fenyő

szín
natúr

Így is ismerheti: 80 cm 48 15, 80cm4815, 80 cm 48/ 15

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.